Українські науковці та практикуючі лікарі-фтизіатри взяли участь у міжнародній конференції «Впровадження нових керівних принципів у клінічному управлінні мультирезистентним туберкульозом», що проходила в Амстердамі 26 – 27 липня 2019 року.
Експерти ВООЗ та фахівці з країн Східної і Західної Європи, Центральної та Східної Азії, а також Південної Африки, обмінялись досвідом лікування хворих на мультирезистентний туберкульоз із застосуванням нових протитуберкульозних препаратів – бедаквіліна (BDQ) і деламаніда (DLM). 
Участь у конференції представника нашого регіону – експерта ДОЗ ОДА за напрямом «Фтизіатрія» Наталії Гранкіної – є почесним та важливим кроком у подальшому впровадженні нових підходів у лікуванні пацієнтів з лікарсько-стійкими формами хвороби. 
Щорічно в Дніпропетровській області реєструється більше 1 000 таких пацієнтів. До останнього часу хворі на мультирезистентний туберкульоз були вимушені протягом тривалого часу лікуватися токсичними препаратами, але успіх у лікуванні досягався не більше ніж у 50% випадків. 

Сьогодні Дніпропетровська область є одним з регіонів-лідерів за темпами впровадження нових схем лікування хворих на мультирезистентний туберкульоз. Досвідчені лікарі та виважене застосування протитуберкульозних ліків дають надію багатьом пацієнтам на повне одужання.Учасники міжнародної конференції висловлюють щиру подяку ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України» за надану можливість удосконалити знання щодо сучасних підходів до лікування мультирезистентного туберкульозу.

Консультативний онлайн-центр з проблем туберкульозу

Гарячі лінії

м. Дніпро

056-767-41-89

094-911-11-89

м. Нікополь

066-338-26-57

м. Павлоград

099-402-23-53

Дитячий консультативний онлайн-центр

м.Дніпро

073-306-48-93

З цим цікаво ознайомитись

Без названия.png
Ознайомтесь з життям нашого закладу

Всі останні новини з життя закладу ви знайдете тут.

Провідний заклад за фахом фтизіатрії

Ознайомтесь з історією нашого закладу

вулиця Бехтерєва 12, Дніпро́, Дніпропетровська область, Україна, 49115

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now