09 серпня 2019 року на базі КП «ДОКЛПО «Фтизіатрія» ДОР» відбувся, другий з циклу із низки навчальних заходів, семінар для лікарів-фтизіатрів за темою «Оновлені принципи хіміотерапії хворих на хіміорезистентний туберкульоз». 
Підбір схем лікування для пацієнтів з лікарсько-стійким туберкульозом – надзвичайно актуальний напрямок у практиці сучасного лікаря-фтизіатра. В першу чергу це викликано зростаючою поширеністю мультирезистетного туберкульозу. В регіоні майже половина з вперше виявлених хворих має стійкі до протитуберкульозних препаратів форми захворювання.
Навчання проводили медичний директор КП «ДОКЛПО «Фтизіатрія» ДОР», к.мед.н. – Наталія Гранкіна та лікар-фтизіатр вищої категорії, експерт департаменту охорони здоров'я населення Дніпровської міської ради – Наталія Бутковська. 
Під час семінару тренери не тільки передали знання отримані від фахівців ДУ «Національний інститут фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського НАМН України» д.м.н. Литвиненко Н.А. та к.м.н. Погребної М.В., а і поділились своїми напрацюваннями та досвідом.
На сьогодні на базі КП «ДКЛПО «Фтизіатрія» ДОР» із застосуванням нових протитуберкульозних препаратів – Бедаквіліна (BDQ) і Деламаніда (DLM) лікується 180 хворих.
Підбір схем проводиться комісією лікарів, навчених на національному та міжнародному рівні. У закладі наявні всі можливості для проведення комплексного клінічного моніторингу. Нові протитуберкульозні препарати та препарати супроводу наявні у достатній кількості та надаються пацієнтам безкоштовно.

Консультативний онлайн-центр з проблем туберкульозу

Гарячі лінії

м. Дніпро

056-767-41-89

094-911-11-89

м. Нікополь

066-338-26-57

м. Павлоград

099-402-23-53

Дитячий консультативний онлайн-центр

м.Дніпро

073-306-48-93

З цим цікаво ознайомитись

Без названия.png
Ознайомтесь з життям нашого закладу

Всі останні новини з життя закладу ви знайдете тут.

Провідний заклад за фахом фтизіатрії

Ознайомтесь з історією нашого закладу

вулиця Бехтерєва 12, Дніпро́, Дніпропетровська область, Україна, 49115

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now