Один з принципів успіху Стіва Джобса «Зроби крок і дорога, з’явиться сама по собі!» – запрацював в нашому закладі. 
Після проведення перших двох семінарів-практикумів з освоєння сучасних підходів у лікуванні хворих на хіміорезистентний туберкульоз, що проводяться силами фахівців КП «ДОКЛПО «Фтизіатрія» ДОР», від учасників отримано чисельні позитивні відгуки і нові заявки на навчання. 
Тому ініціатори навчання: медичний директор КП «ДОКЛПО «Фтизіатрія» ДОР», к.мед.н. – Наталія Гранкіна та лікар-фтизіатр вищої категорії, експерт департаменту охорони здоров'я населення Дніпровської міської ради – Наталія Бутковська, провели наступний семінар для лікарів-фтизіатрів, що відбувся на базі закладу 23 серпня 2019 року. 
Цього разу у навчанні за темою «Оновлені принципи організації надання медичної допомоги хворим на хіміорезистентний туберкульоз» взяли участь лікарі-фтизіатри Кривого Рогу та Філії державної установи «Центр охорони здоров’я Державної кримінально-виконавчої служби України у Дніпропетровській та Донецькій областях». Незважаючи на передсвятковий настрій, учасники не розходились навидь після його завершення і продовжували обговорення клінічних випадків.
В запасі у наших досвідчених тренерів ще багато цікавих і прикладних модулів! Запрошуємо всіх фахівців, хто прагне вдосконалення знань, на наступні навчальні заходи.
Для участі в семінарах потрібно направити лист-клопотання за підписом керівника закладу охорони здоров’я на електронну адресу об’єднання dptbcentr@gmail.com.

Консультативний онлайн-центр з проблем туберкульозу

Гарячі лінії

м. Дніпро

056-767-41-89

094-911-11-89

м. Нікополь

066-338-26-57

м. Павлоград

099-402-23-53

Дитячий консультативний онлайн-центр

м.Дніпро

073-306-48-93

З цим цікаво ознайомитись

Без названия.png
Ознайомтесь з життям нашого закладу

Всі останні новини з життя закладу ви знайдете тут.

Провідний заклад за фахом фтизіатрії

Ознайомтесь з історією нашого закладу

вулиця Бехтерєва 12, Дніпро́, Дніпропетровська область, Україна, 49115

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now