Сучасні принципи лікування хворих на хіміорезестентний туберкульоз, міжнародні підходи до діагностики та лікування латентної туберкульозної інфекції, актуальні питання  фармнагляду у фтизіатрії, забезпечення соціального супроводу хворих на туберкульоз – ці важливі теми розглянуті на переривчастих курсах для лікарів-фтизіатрів та лікарів-фтизіатрів дитячих, що відбулися 07 червня 2019 року на базі  КП «ДОКЛПО «Фтизіатрія»ДОР».

Для фахівців фтизіатричної служби області презентували свої доповіді медичний директор КП «ДОКЛПО «Фтизіатрія»ДОР», к.м.н. Гранкіна Н.В, завідувач кафедри фтизіатрія ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України» Колісник Н.С., начальник управління стаціонарної допомоги та організаційно-методичної роботи КП «ДОКЛПО «Фтизіатрія»ДОР» Воронцова О.В., керівник проекту із соціального супроводу БО «БТ «Мережа» м.Дніпро» Гулівець А.О., завідувач організаційно-методичного відділу КП «ДОКЛПО «Фтизіатрія» ДОР» Чабаненко О.Л. 

Підчас заходу лікарі-фтизіатри ознайомились із інноваційними підходами у діагностиці і лікуванні туберкульозу, обмінялись клінічним досвідом, а також мали можливість задати питання досвідченим колегам та науковцям.

Консультативний онлайн-центр з проблем туберкульозу

Гарячі лінії

м. Дніпро

056-767-41-89

094-911-11-89

м. Нікополь

066-338-26-57

м. Павлоград

099-402-23-53

Дитячий консультативний онлайн-центр

м.Дніпро

073-306-48-93

З цим цікаво ознайомитись

Без названия.png
Ознайомтесь з життям нашого закладу

Всі останні новини з життя закладу ви знайдете тут.

Провідний заклад за фахом фтизіатрії

Ознайомтесь з історією нашого закладу

вулиця Бехтерєва 12, Дніпро́, Дніпропетровська область, Україна, 49115

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now